SP1 Aktualności Jak chronimy przyrodę? piątek, 17 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 10994096

-------------------------------------

 BHP
Jak chronimy przyrodę?

   Klasa 2b w ramach projektu Jak chronimy przyrodę? zdobyła wiedzę o ekosystemie jakim jest łąka. Po obejrzeniu filmu z cyklu Wędrówki Skrzata Borówki - łąka uczniowie dowiedzieli się, jak ważnym środowiskiem przyrodniczym dla wielu zwierząt i roślin jest łąka i jakie negatywne skutki dla środowiska przynosi wypalanie traw. Jednym z zadań jakie mieli do wykonania w ramach tego projektu było namalowanie łąki. Uczniowie poznawali też ptaki żyjące w Polsce, słuchali nagrań ich śpiewów, oglądali film Ptaki Polski. W ramach edukacji technicznej mieli za zadanie ulepienie dowolnego ptaka.Oto kilka prac, które wykonali.
Opracowała Ewa Witkowska 
STOPKA