SP1 Aktualności Konkurs Pięknego Czytania niedziela, 26 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 11020254

-------------------------------------

 BHP


Konkurs Pięknego Czytania

   Uczniowie Julia Korzeniowsa z klasy 6c, Jakub Łopuch z klasy 3c, Antoni Karaś z klasy 5b, Maja Harasim z klasy 7b, Lipińska Maja z klasy 6e, Zuzanna Durys z klasy 5a, Kosiorowska Nadia z klasy 6e wzięli udział w zdalnym Konkursie Pięknego Czytania i tym samym zakwalifikowali się do udziału w XXI Przeglądzie: Mistrza Pięknego Czytania pt. "Witaj przygodo" organizowanego przez Bibliotekę Wojewódzką w Zielonej Górze. Popatrzcie na ich nagrania. Gratuluje wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w konkursie. Dziękuję i podziwiam Was nie tylko za zdolności ale również za chęć udziału, wysiłek nagrania filmu, wytrwałość i pracowitość. Brawo Wy!!! Dziękuję również za współpracę nauczycielom polonistom.
Anna Andrukiewicz 
STOPKA