SP1 Aktualności Ćwiczenia I zabawy logopedyczne w domu piątek, 17 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 10995564

-------------------------------------

 BHP
Ćwiczenia I zabawy logopedyczne w domu

   Do utrwalania prawidłowej wymowy warto skorzystać z podanych niżej linków, na których można znaleźć ćwiczenia on-line, ćwiczenia do wydrukowania oraz dużo ciekawych pomysłów na zabawy logopedyczne w domu.
Jolanta Koch

Ćwiczenia do druku


Ćwiczenia on-line


 Zajęcia logopedyczne zdalnie

   Mimo trudnej sytuacji, działamy logopedycznie w domu i online. Ćwiczymy buzię i język, czytamy teksty naszpikowane trudnymi do wymowy głoskami, wykonujemy zadania i ćwiczenia, bawimy się grami logopedycznymi. Oto wiersz do utrwalania głosek szumiących o Jeżyku i jego żonie, której poszukiwał. Nasi uczniowie ją znaleźli. Ćwiczcie dalej! Pozdrawiam i przesyłam logopedycznego całusa!
logopeda Jolanta Koch
 
STOPKA