SP1 Aktualności Konkurs walentynkowy w bibliotece szkolnej pt. "Wiersz o miłości" piątek, 17 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 10995548

-------------------------------------

 BHP
Konkurs walentynkowy w bibliotece szkolnej pt. "Wiersz o miłości"

   2 marca biblioteka szkolna ogłosiła wyniki literackiego konkursu walentynkowego pt. "Wiersz o miłości". Wpłynęły 3 prace, które zostały nagrodzone dyplomami i słodkościami ufundowanymi przez Radę Rodziców. Zwyciężyła Dominika Kamińska z klasy 8 b, otrzymała nagrodę główną sponsorowaną przez Kino Pionier - bilety na wybrany film dla dwojga. Rosną nam poeci Igor Talacha z klasy 2c i Lena Frątczak z klasy 3b. Serdecznie gratulujemy uczestnikom konkursu za wspaniały, nieujawniony dotąd talent poetycki. Zapraszamy do udziału uczniów w następnych konkursach organizowanych przez bibliotekę. Już wkrótce konkurs Pięknego Czytania dla uczniów klas 4 - 8.
Anna Andrukiewicz, Małgorzata Fedorowicz-Nalaskowska


fot. Aleksandra Witkowska
 
STOPKA