SP1 Aktualności Lubimy Pomagać! piątek, 24 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 11013996

-------------------------------------

 BHP


Lubimy Pomagać!

   W ramach współpracy ze szkołą w Ugandzie, rodzice z klasy 5 B zorganizowali akcje charytatywną - zbiórkę pieniędzy podczas szkolnego kiermaszu Bożonarodzeniowego, które w całości postanowili przekazać na pomoc szkole podstawowej Dalpa z Ugandy z która współpracujemy. Za zebrane pieniądze dzieci otrzymały wyprawkę na nowy rok szkolny, który zaczął się w Ugandzie miesiąc temu. Pomoc płynąca z serca bardzo uszczęśliwiła dzieciaczki, co widać na załączonych zdjęciach, ponieważ dla każdego z nich zakup zwykłego zeszytu to ogromny wydatek. Dziękuję rodzicom mojej klasy za taki gest i tak ogromne serca.
Anita Domańska


fot. Aniata Domańska
 
STOPKA