SP1 Aktualności Spektakl iTeatru pt. „Psiakość” piątek, 24 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 11014396

-------------------------------------

 BHP


Spektakl iTeatru pt. „Psiakość”

   „Psiakość” Wspólnie z uczniami klasy 5f uczestniczyłam w spektaklu iTeatru. Obejrzeliśmy przedstawienie z Teatru Lalek w Olsztynie w reżyserii Marioli Ordak-Świątkiewicz pod tytułem „Psiakość”. Poznaliśmy adresowaną do szerokiego grona publiczności, ciepłą, zabawną, pełną uroku, wzruszającą historię o wartościach uniwersalnych: przyjaźni, miłości, bliskości, nadziei i zaufaniu. Występ aktorów i lalek przeplatały projekcje multimedialne. Cieszę się, że dzięki cyfryzacji wzięliśmy udział w prawdziwej uczcie dla oka i ucha – Jola Kozińska, wychowawczyni 5f.


fot. Jolanta Kozińska
 
STOPKA