SP1 Aktualności Uczniowie wzorowi - I pólrocze roku szkolnego 2019/2020 wtorek, 28 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 11028436

-------------------------------------

 BHP


Uczniowie wzorowi - I pólrocze roku szkolnego 2019/2020

   Zakończyło się pierwsze półrocze roku szkolnego 2019/2020. Miarą sukcesu jest indywidualne poczucie człowieka, że zrobił coś ważnego, wykonał dobrą robotę. Pragniemy pogratulować Wszystkim Uczniom, którzy odnieśli sukces i czują się dumni. My też jesteśmy z Was dumni :)
   Szczególne gratulacje należą się jednak Tym Uczniom, którzy wykazali się wzorową postawą i dużą wiedzą, czego dowodem są wysokie średnie ich ocen. Oto oni:

KLASA 1A: 

Bartkowiak Piotr 
Borciuch Maciej 
Hedloff Zuzanna 
Olech Agata 
Roman Michał 
Śmiłowski Szymon 
Wąsowicz Małgorzata 

KLASA 1B: 

Dziadkiewicz Agnieszka 
Kukuła Bartosz 
Łódzki Maksymilian 
Nowak Amelia 
Polaczek Amelia 
Redes Jakub 
Tur Maciej 

KLASA 1C: 

Borka Paweł 
Burzyński Aleksander 
Ciechomska Hanna 
Kaczmarek Iga 
Kloc Lena 
Ledwig Alan 
Malik Maurycy 
Matusik Antonina 
Nowak Milena 
Pruski Maksymilian 
Roszak Igor 
Wąsowicz Julia 

KLASA 2A: 

Bronowicki Igor 
Jans Stanisław 
Konieczna Amelia 
Koziński Michał 
Mikołajczuk Michalina 
Rabski Filip 
Stec Wojciech 
Śmiłowska Barbara 

KLASA 2B: 

Gardaszewski Aleksander 
Lenczyk Tymon 
Rymczak Weronika 
Śniatecki Mateusz 

KLASA 2C: 

Budzyła Laura 
Kondratowicz Piotr 
Korman Oliwia 
Kusy Jakub 
Lidtke Anna 
Mrzewa Sebastian 
Rudnicka Lena 
Rydecki Filip 
Talacha Igor 

KLASA 2D: 

Janicka Anna 
Pakiet Jakub 
Staniak Oliwia 
Tabaczek Maja 

KLASA 3A: 

Budnik Łucja 
Kuchta Hubert 
Michalak Lena 
Mrzewa Mateusz 
Ostrowska Klaudia 
Płóciennik Maja 
Przetacznik Wiktor 
Sosnowski Ryszard 

KLASA 3B: 

Frątczak Lena 
Galuba Maria 
Kisielewski Marcel 
Rosa Wojciech 
Śniatecka Aleksandra 
Zawadzka Oliwia 

KLASA 3C: 

Bińczak Michał 
Idzik Otylia 
Kozik Lena 
Lichodziejewski Damian 
Łopuch Jakub 
Szewczyk Anita 

KLASA 3D: 

Baworowska Milena 
Budzyła Sandra 
Jasińska Zoe 
Łódzki Szymon 
Makuć Amelia 
Prokop Karolina 

KLASA 4 A: 

Giembarowska Alicja – 4,80 – bardzo dobre 
Kasprolewicz Lilianna – 5,00 – wzorowe 
Benesz Mateusz – 5,09 – wzorowe 

KLASA 5A: 

Kuźniar Stanisław – 4,75 – wzorowe Mazur 
Bartosz – 4,75 – wzorowe 
Urban Antoni – 4,83 – bardzo dobre 
Dziewiński Błażej – 4,92 – wzorowe 
Kozińska Milena – 5,67 – wzorowe 
Kondratowicz Anna – 5,67 – wzorowe 

KLASA 5B: 

Bogdańska Julia – 4,75 – wzorowe 
Szymański Marcel – 4,92 – wzorowe 
Ruczkowska Maja – 5,00 – bardzo dobre 
Strochalska Zuzanna – 5,17 – wzorowe 
Wywigacz Hanna – 5,17 – wzorowe 
Borkowski Łukasz – 5,17 – bardzo dobre 
Borysiak Wojciech – 5,25 – bardzo dobre 
Henke Damian – 5,25 – bardzo dobre 
Karaś Antoni – 5,42 – bardzo dobre 

KLASA 5C: 


KLASA 5D: 


Stelmach Piotr – 4,79 – bardzo dobre 
Popko Jakub – 4,83 – wzorowe 
Lenk Jakub – 4,83 – bardzo dobre 
Lipa Emilia – 5,00 – wzorowe 
Federowicz Natalia – 5,00 – wzorowe 
Hasiuk Hanna – 5,36 – wzorowe 

KLASA 5E: 

Kuriata Szymon – 5,00 – wzorowe 

KLASA 5F: 

Frak Maja – 4,75 – wzorowe 
Grygowska Marta – 4,92 – wzorowe 

KLASA 6A: 

Konieczna Noemi – 4,83 – wzorowe 
Michalak Aleksander – 4,83 – bardzo dobre 
Mikołajczuk Marcin – 4,83 – wzorowe 
Nastalska Sandra – 4,83 – bardzo dobre 
Turek Paulina – 4,83 – bardzo dobre 

KLASA 6B: 

Nowacka Magdalena – 4,75 – wzorowe 
Nowek Dawid – 4,75 – wzorowe 
Kisielewski Dawid – 4,83 – bardzo dobre 
Olechno Bartosz – 5,00 – wzorowe 

KLASA 6C: 

Sereda Dominika – 4,75 – wzorowe 
Jelska Zuzanna – 4,92 – wzorowe 
Cieślar Aleksandra – 5,00 – wzorowe 
Korzeniowska Julia – 5,00 – wzorowe 
Zielonka Antoni – 5,08 – wzorowe 

KLASA 6D: 

Rudnicka Nicole – 4,83 – wzorowe 
Sygutowski Bartosz – 4,83 – wzorowe 

KLASA 6E: 

Żmuda Julia – 4,75 – bardzo dobre 
Makowski Michał – 4,83 – bardzo dobre 
Sienkiewicz Maciej – 5,08 – bardzo dobre 
Złotnik Maja – 5,25 – wzorowe 
Kosiorska Nadia – 5,42 – wzorowe 
Lipińska Maja – 5,75 – wzorowe 

KLASA 6F: 

Najdek Kinga – 4,75 – wzorowe 
Kukuła Klaudia – 5,00 – wzorowe 
Lenczyk Hanna – 5,00 – wzorowe 

KLASA 6G: 

Niewiadoma Nikola – 4,75 – wzorowe 
Kozak Kinga – 4,83 – wzorowe 
Złotnik Zuzanna – 4,92 – bardzo dobre 

KLASA 7A: 

Juchniewicz Krystian – 4,79 – bardzo dobre 
Sobczak Adam – 4,89 – bardzo dobre 
Pasławski Mateusz – 4,93 – wzorowe 
Błażewicz Anna – 5,00 – wzorowe 

KLASA 7B: 

Stańczyk Klaudia – 4,77 – wzorowe 
Gardaszewski Jakub – 4,93 – wzorowe 
Harasim Maja – 4,93 – wzorowe 
Kalkowska Emilia – 5,00 – bardzo dobre 

KLASA 7C: 

Reszel Anna – 4,86 – bardzo dobre 
Nowacka Zuzanna – 5,21 – wzorowe 

KLASA 7D: 

Paliga Marcin – 4,86 – bardzo dobre 

KLASA 8A: 

Sygutowska Zuzanna – 4,93 – wzorowe 
Wójtowicz Milena – 5,00 – wzorowe 

KLASA 8B: 

Góra Maryna – 4,79 – wzorowe 

KLASA 8C: 

Koszykowski Paweł – 4,79 – wzorowe 
Popowski Kacper – 4,86 – wzorowe 
Krzyżanowska Dominika – 5,00 – wzorowe 
Stankiewicz Paweł – 5,14 – wzorowe 










fot. Edyta Talarowska, Igor Rybaczek i Cezary Sułkowski
 
STOPKA