SP1 Aktualności Dziewczynka z zapałkami – uwierz w święta piątek, 24 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 11013993

-------------------------------------

 BHP


Dziewczynka z zapałkami – uwierz w święta

   Uczniowie klasy 3a, z okazji świąt Bożego Narodzenia oraz rozpoczęcia Nowego Roku 2020, postanowili przygotować dla swoich rodziców niespodziankę – przedstawienie pt. Dziewczynka z zapałkami – uwierz w święta.
   9 stycznia na spotkanie noworoczne przybyli rodzice, ciocie i wujkowie oraz dziadkowie. Wystąpienie młodych aktorów spotkało się z wielkim uznaniem, gorącymi brawami i wielką radością oraz łzami wzruszenia ze strony tak licznie przybyłej publiczności!
   Klasa 3a postanowiła więc, 21 stycznia zaprosić na swoje przedstawienie kolegów z klas drugich, którzy na lekcjach edukacji polonistycznej omawiali baśnie J. Ch. Andersena. Tu również spotkali się z ciepłym odbiorem i brawami.  Przygotowali również drobne upominki dla młodszych kolegów.
   Gratuluję wszystkim aktorom – klasie 3a, oraz wtajemniczonym dziadkom za pomoc w przygotowaniu strojów, rodzicom za przygotowanie poczęstunku. Wszystkim za przybycie!
Patrycja Dudkiewicz


fot. Patrycja Dudkiewicz
 
STOPKA