SP1 Aktualności Pożegnanie wakacji wtorek, 21 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 11004143

-------------------------------------

 BHP
Pożegnanie wakacji

   Tegoroczne wakacje upłynęły nam w większości przy złej pogodzie, z deszczem i raczej umiarkowaną temperaturą (w każdym razie nie było to to, do czego się przyzwyczailiśmy). Nie wystarczyło gdzieś wyjechać, w tym roku należało mieć również szczęście - trafić na dni ciepłe i słoneczne. Coś złego dzieje się z tą pogodą, burze i deszcze oraz wiatr nie są już tak łagodne jak kiedyś, wręcz przeciwnie, przybierają na sile, niszcząc wszystko, co napotkają na swojej drodze. Kto by jeszcze kilka lat temu pomyślał, że nad Polską mogą przechodzić trąby powietrzne? Powodzie, podtopienia, zniszczone domy, uprawy - to, niestety, chleb powszedni w wielu zakątkach kraju.
   Mam nadzieję, iż mimo niesprzyjającej aury, udało się Wam wypocząć, zregenerować siły, odkryć i zwiedzić ciekawe miejsca. Mam również nadzieję, że większość z Was przywiozła z wakacji coś cenniejszego od pamiątek - nowe przyjaźnie, wyryte w sercu serdeczne rozmowy i uśmiechy.
   Wesołe i gwarne dni wakacyjne odchodzą, machając na pożegnanie. Skierujmy więc wzrok w stronę nowego roku szkolnego, przywitajmy go z radością i nadzieją!
   Zapraszam także do obejrzenia kilku zdjęć zrobionych podczas dwumiesięcznej przerwy.
Piotr Pałac


fot. P. Pałac
 
STOPKA