SP1 Aktualności ŚWIĘTO MATEMATYKI już po raz piętnasty niedziela, 19 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 10998949

-------------------------------------

 BHP
ŚWIĘTO MATEMATYKI już po raz piętnasty

   14 grudnia w Naszej Szkole odbył się cykliczny Konkurs Matematyczny ŚWIĘTO MATEMATYKI pod Honorowym Patronatem Burmistrza Miasta Żary. Była to już piętnasta edycja tego konkursu. Organizatorem konkursu są nauczyciele matematyki żarskiej jedynki. W konkursie uczestniczyli uczniowie klas ósmych wszystkich żarskich szkół podstawowych oraz uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Olbrachtowie. Konkurs składał się z dwóch części: konkursu indywidualnego oraz zmagań zespołowych. W konkursie indywidualnym nagrodzeni zostali: Witold Wroński (KSP) – I miejsce, Paweł Koszykowski (SP1), Michał Czaiński (SP5), Mateusz Reszel (SP8) – II miejsce oraz Anna Szakiel (KSP) – III miejsce. W zmaganiach zespołowych najlepszymi okazali się: SSP – I miejsce, SP8, KSP – II miejsce oraz SP1 – III miejsce. Młodzież piszącą konkurs odwiedzili: Naczelnik Wydziału Oświaty – Elżbieta Maj oraz Przewodniczący Rady Miejskiej – Marian Popławski.
Alicja Kurzydło


fot. Alicja Kurzydło
 
STOPKA