SP1 Aktualności Sukcesy Mileny w konkursach historycznych piątek, 24 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 11014608

-------------------------------------

 BHP


Sukcesy Mileny w konkursach historycznych

   Uczennica kl 5 A Milena Kozińska reprezentuje naszą szkołę w cyklicznym konkursie historycznym organizowanym przez MUZEUM POGRANICZA ŚLĄSKO-ŁUŻYCKIEGO w Żarach. Co miesiąc młodzież pisze testy z różnych epok historycznych są to bardzo trudne tematy i testy jednakowe dla szkół średnich i podstawowych. Momo tego że Milena jest najmłodszą uczestniczką osiąga bardzo wysokie wyniki. W pażdzierniku zajęła I-sze miejsce, w listopadzie VII miejsce, a w grudniu V miejsce jest to ogromny sukces. Gratulacje dla Mileny i życzymy dalszych tak wspaniałych sukcesów.
Iwona Ważna

fot. Iwona Ważna
 
STOPKA