SP1 Aktualności Wymiana ekologicznych kartek świątecznych z uczniami z zagranicy piątek, 17 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 10995852

-------------------------------------

 BHP
Wymiana ekologicznych kartek świątecznych z uczniami z zagranicy

   Wymiana kartek świątecznych z uczniami z zagranicy to już tradycja naszej szkoły. Dzięki działaniom projektowym uczniowie dowiedzą się, jak święta obchodzone są w innych krajach, poznają różnice kulturowe w Europie. Uczniowie będą również doskonalić swoje umiejętności z języka angielskiego. Projekt porusza także tak ważny w dzisiejszych czasach temat ekologii – jednym z zadań jest wymiana ręcznie robionych ekologicznych kartek świątecznych przygotowanych ze zużytych materiałów. Już możemy podzielić się zdjęciami z pracy nad ekologicznymi kartkami z życzeniami w języku angielskim i polskim. Wymiana eko-kartek jest jednym z działań międzynarodowego projektu z języka angielskiego "A drop in the ocean". Zapraszam do obejrzenia krótkiego filmu.
Izabela Mielniczek

Nasze prace:
Film uczniów z Czech:


 

Zdjęcie kartek uczniów z Grecji:

 
STOPKA