SP1 Aktualności "Ogarnij hejt w szkole" niedziela, 19 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 10999026

-------------------------------------

 BHP
"Ogarnij hejt w szkole"

   Szkoła Podstawowa nr 1 w Żarach wzięła udział w programie "Ogarnij hejt w szkole". Działania objęły uczniów klas starszych, ich rodziców oraz grono pedagogiczne. Ponadto odbyły się apele dla wszystkich uczniów Jedynki, na których podkreślano niebezpieczeństwo płynące z hejtu w świecie realnym i wirtualnym.
   Pamiętajmy, że nikt nie jest anonimowy w sieci! A słowa, które piszemy mają moc - mogą kogoś skrzywdzić, ale mogą też dodać otuchy, sprawić radość, uskrzydlić. Bądźmy POZYTYWNYMI KOMENTATORAMI RZECZYWISTOŚCI!
Edyta Talarowska
 
STOPKA