SP1 Aktualności KONKURS NA STROIK ŚWIĄTECZNY piątek, 24 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 11014590

-------------------------------------

 BHP


KONKURS NA STROIK ŚWIĄTECZNY

   Uczniowie naszej szkoły: Zuzia Złotnik i Sara Bełz 6g, Maja Złotnik i Maja Lipińska 6e, Roksana Stasiak, Hania Żyła i Marta Grygowska 5f, Emilka Lipa, Radosław Wąsowicz i Hania Andrzejewska 5d, Gosia Siwak i Basia Jaśkowiak 7b, Szymon Kuriata, Tymek Wierzba i Natalia Sobczak 5e, Mateusz Siwak 5c, Oliwia Hrypińska i Natalia Szczuka 6a, Katya Volosatova 6f wzięli udział w konkursie na Stroik świąteczny. Uczestnicy konkursu mieli za zadanie wykonać Stroik świąteczny dowolnymi technikami plastycznymi wykorzystując różne materiały. Celem konkursu było umożliwienie uczniom zaprezentowania swojego talentu, popularyzowanie polskich tradycji świątecznych. Organizatorem konkursu była MBP w Żarach.

   Uroczyste rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród laureatom odbędzie się 20 grudnia 2019 r. podczas Jarmarku Bożonarodzeniowego.
Opiekun grupy: nauczyciel plastyki - Agnieszka Suszycka


fot. Agnieszka Suszycka
 
STOPKA