SP1 Aktualności Przedstawienie profilaktyczne niedziela, 19 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 10999031

-------------------------------------

 BHP
Przedstawienie profilaktyczne

   „Palący problem Mai”– to tytuł przedstawienia profilaktycznego, który uczniowie klasy 5b przygotowali na XIV już przegląd zorganizowany przez Miejską Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Żarach. Zgodnie z werdyktem jurorów otrzymaliśmy wyróżnienie i nagrody: nowoczesny radiomagnetofon, 3 książki o Harrym Potterze do szkolnej biblioteki oraz karton ciastek, którymi posilili się zdrożeni aktorzy po powrocie do szkoły, o czym z radością informuje Jolanta Kozińska, pani od polskiego.

fot. Jolanta Kozińska

 
 
STOPKA