SP1 Aktualności Warsztaty językowe poniedziałek, 27 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 11024057

-------------------------------------

 BHP


Warsztaty językowe

   2-6 grudnia 2019 r. uczniowie klasy językowej 5B wraz z nauczycielami języków obcych i opiekunem z grona rodziców, wzięli udział w warsztatach językowych przygotowanych przez wolontariuszy z Kolumbii, Indonezji, Azerbejdżanu, Meksyku, Tajwanu i wielu innych narodowości. W trakcie warsztatów uczniowie doskonalili język angielski, uczyli się kultury innych krajów, przygotowywali scenki językowe, brali udział w dyskusjach, a przy okazji zwiedzili piękną okolice Bystrzycy Kłodzkiej i Kłodzka. Podczas 5- dniowych warsztatów językowych rozwijały się w nich również zdolności liderskie - leadership, oraz współpracy grupowej - team work. Podczas całodniowych czynności projektowych nie zabrakło również dobrej zabawy w trakcie której wszyscy uczyli przełamywać w sobie bariery językowe przygotowując śmieszne i ciekawe scenki. Warsztaty Euroweek w Dlugopolu Dolnym na długo zostaną w naszej pamięci jako kreatywna forma sprawdzenia i udoskonalenia swoich umiejętności językowych poza szkolna ławką.
Anita Domańska


fot. Aniata Domańska
 
STOPKA