SP1 Aktualności KONKURS PLASTYCZNY NA WYKONANIE PLAKATU NA TEMAT „e-Zdrowie" wtorek, 28 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 11028168

-------------------------------------

 BHP


KONKURS PLASTYCZNY NA WYKONANIE PLAKATU NA TEMAT „e-Zdrowie"

   Uczennice naszej szkoły: Sara Bełz z klasy 6g, Maja Nowakowska z klasy 5d, Amelia Ferszt z klasy 5d, Nadia Kosiorska z klasy 6e, Natalia Szczuka z klasy 6a, Natalia Sobczak z klasy 5e, Sandra Nastalska z klasy 6a, Marta Grygowska z klasy 5f, Roksana Stasiak z klasy 5f, Martyna Halatyn z klasy 7d, Nicole Rudnicka z klasy 6d miały za zadanie wykonać dowolną techniką plakat na temat „e – Zdrowie” promujący elektroniczne rozwiązania w zakresie systemu ochrony zdrowia.

   Organizatorem konkursu był Narodowy Fundusz Zdrowia w Zielonej Górze. Celem konkursu było edukowanie w zakresie systemu ochrony zdrowia, aktywizacja twórczych postaw dzieci poprzez prezentowanie i honorowanie ich dokonań, promowanie prac (na kalendarzach i ulotkach w 2020 r.) poprzez zamieszczenie elementów graficznych zwycięskich prac.

   Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 20 grudnia 2019 r.
Opiekun grupy:
nauczyciel plastyki – Agnieszka Suszycka


fot. Agnieszka Suszycka
 
STOPKA