SP1 Aktualności „Szkoła do hymnu” piątek, 17 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 10991284

-------------------------------------

 BHP
„Szkoła do hymnu”

Drodzy Członkowie Społeczności Jedynki!
   Z dumą informuję, ze nasza szkoła wzięła udział akcji „Szkoła do hymnu”, do której zaprosili nas Minister Edukacji Narodowej oraz Rada Dzieci i Młodzieży. 8 listopada o symbolicznej godz. 11:11 odśpiewaliśmy cztery zwrotki HYMNU NARODOWEGO. Przedsięwzięcie to jest kontynuacją ubiegłorocznej inicjatywy „Rekord dla Niepodległej”, w której uczestniczyła nasza Jedynka, a także uczniowie oraz nauczyciele z blisko 24 tys. placówek w kraju i za granicą. Mamy nadzieję, że w tym roku udało nam się pobić ten rekord!
Edyta Talarowska

fot. Igor Rybaczek
 
STOPKA