SP1 Aktualności Dzień Postaci z Bajek piątek, 24 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 11014319

-------------------------------------

 BHP


Dzień Postaci z Bajek

   5 listopada przypada Dzień Postaci z Bajek, jest to data urodzin Walta Disneya. Jednak w naszej szkole uroczystość tę obchodziliśmy dzień później 6 listopada. Klasy 1-3 odwiedziły postaci bajkowe z żarskiego Niepublicznego Przedszkola Chatka Puchatka. Tygrysek, Królik i Kubuś Puchatek zadawali uczniom klas 2 i 3 zagadki dotyczące znajomości bajek i baśni. Dla klas 1 przygotowany został bajkowy apel, podczas którego dzieci brały udział w różnych bajkowych konkurencjach, mogły również zaprezentować swoje baśniowe przebrania. Na długich przerwach uczniowie klas 1 - 3 bawili się przy muzyce z różnych, znanych bajek. Prawdziwa bajkowa zabawa zaczęła się po lekcjach w świetlicy szkolnej. Tam uczniowie wykonywali różne zadanie dotyczące bajek, uczestniczyli w muzycznych zabawach, oglądali bajkę w świetlicowym kinie.

   Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom za przebranie się w Dniu Postaci z Bajek oraz za wykonanie portretu swojej ulubionej postaci. Prace plastyczne uczniów klas 1-3 pt: „Moja ulubiona postać z bajki” można podziwiać do końca tygodnia w holu szkoły.
Anna Andrukiewicz, Małgorzata Federowicz-Nalaskowska


fot. Anna Andrukiewicz
 
STOPKA