SP1 Aktualności Przedszkolaki w Jedynce piątek, 17 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 10995724

-------------------------------------

 BHP
Przedszkolaki w Jedynce

   Pod koniec października kl. 2c gościła na zajęciach wych. fizycznego grupę z Przedszkola Ence-Pence. Zajęcia pod hasłem Samo zdrowie na których wszyscy mogli się dowiedzieć, jak ruch i witaminy mają wielki wpływ na zdrowie każdego z nas. Dzieci brały aktywny udział w zajęciach ruchowych,wspólnie integrowały się, rozwiązywały zagadki o witaminach, układały w grupach puzzle o warzywach i owocach.Wszyscy uczestnicy zajęć poznali, jak wielkie znaczenie dla organizmu ma zdrowe odżywianie.
Wychowawca klasy 2C - Irena Wiącek


fot. Irena Wiącek
 
STOPKA