SP1 Aktualności Zielona Szkoła Dziwnówek 30.05.11–04.06.11 r. poniedziałek, 27 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 11024076

-------------------------------------

 BHP


Zielona Szkoła Dziwnówek 30.05.11–04.06.11 r.
Sprawozdanie z wyjazdu do Kołobrzegu

1 czerwca wybraliśmy się do Kołobrzegu. Po przyjeździe na miejsce poszliśmy do latarni morskiej. W latarni kupiliśmy pamiątki oraz weszliśmy na samą górę. Zwiedziliśmy prawie cały Kołobrzeg. Kilka dróg dojazdowych było zamkniętych, ale nasz miły pan kierowca dawał sobie wspaniale radę i znajdował nowe. Byliśmy również w porcie. Zjedliśmy lody i śpiewaliśmy karaoke. Po tych wszystkich atrakcjach wróciliśmy do ośrodka. Zjedliśmy pyszny obiad i niecierpliwie czekaliśmy na dalsze niespodzianki.

Wieczorem była dyskoteka. Przebraliśmy się za dziewczyny. Zabawa była wspaniała. Tańczyliśmy. Nawet nasze kochane panie tańczyły. Dziękuję im bardzo za tę niespodziankę.
Kacper Zaliński, 3b

Sprawozdanie z wycieczki na wyspę Wolin

2 czerwca wybraliśmy się z wycieczką na wyspę Wolin. Zaczęliśmy od wejścia razem z przewodnikiem na wzgórze Zielonka. Stamtąd podziwialiśmy wspaniały widok: 44 wyspy, Zalew Szczeciński i rzekę Świnę. Kolejnym punktem programu było jezioro Turkusowe. Jezioro to ma kolor szmaragdowy i głębokość 21 m. Po wyjeździe z Wapnicy pojechaliśmy do Świnoujścia. Następnie płynęliśmy promem z Wyspy Wolin do Wyspy Uznam i z powrotem. W końcu trafiliśmy do Międzyzdrojów. Przechadzaliśmy się aleją Gwiazd, na której jest wiele odcisków dłoni. Byliśmy w gabinecie figur woskowych. Po południu poszliśmy do rezerwatu żubrów, w którym były nie tylko żubry, ale też sarny, orły bieliki i dziki. Wróciliśmy do naszego pensjonatu bardzo szczęśliwi wiele się dowiedzieliśmy.
Filip Ratman, 3b
 Opiekunowie:
Halina Kulbida-Pietrzak
Wioletta Bas
Honorata Kryszewska
 
STOPKA