SP1 Aktualności Wycieczka klay 2a i 2c do Biblioteki Miejskiej w Żarach niedziela, 19 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 10999388

-------------------------------------

 BHP
Wycieczka klay 2a i 2c do Biblioteki Miejskiej w Żarach

   17 października odbyły się wycieczki klas 2a i 2c do Biblioteki Miejskiej w Żarach. Uczniowie poznali działy biblioteki, czytali ulubione książki, uczestniczyli w zabawach przygotowanych przez panią bibliotekarkę z działu dla dzieci. Każdy kto zechce zapisać się do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Żarach musi przyjść z rodzicem i okazać dowód tożsamości. Zachęcamy do odwiedzin żarskiej biblioteki, która dysponuje większym księgozbiorem, na jeden miesiąc można wypożyczyć aż 6 książek. MBP realizuje projekt przeznaczony dla dzieci w przedziale wiekowym 3-6 lat "Książka na start" - wszystkie zapisane do biblioteki dzieci w wieku 3-6 lat otrzymują książkę w prezencie. "Biblioteka ważnym miejscem dla człowieka"....
Anna Andrukiewicz, Małgorzata Fedorowicz - Nalaskowskafot. Anna Andrukiewicz
 
STOPKA