SP1 Aktualności Pasowanie na czytelnika wtorek, 28 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 11028166

-------------------------------------

 BHP


Pasowanie na czytelnika

   Do grona czytelników biblioteki szkolnej 14 października 2019r. dołączyła klasa 1c, natomiast 21 października klasa 1b, jeszcze wcześniej klasa 1a. Uczniowie posiadają już własne konta biblioteczne i mogą samodzielnie dokonywać wyboru wypożyczeń. Na jeden miesiąc można wypożyczyć 3 książki. Zachęcamy uczniów do wzięcia udziału w konkursie plastycznym "Moja pierwsza książka z biblioteki szkolnej", który polega na wykonaniu ilustracji dowolną techniką plastyczną do wypożyczonej i przeczytanej książki. Prace zbieramy do 25 listopada. Pięknie dziękujemy uczniom z klasy 7b, którzy pomogli w przeprowadzeniu uroczystości pasowania: Bartkowi Matyjas, Martynie Bieniek, Dawidowi Szczygieł, Klaudii Stańczyk, Ninie Mandziej, Emilii Kalkowskiej, Mai Harasim oraz Milenie Węgrzyn z klasy 5c.
Anna Andrukiewicz, Małgorzata Fedorowicz-Nalaskowska


fot. Anna Andrukiewicz
 
STOPKA