SP1 Aktualności Odwiedziny w Ośrodku Edukacji Przyrodniczo - Leśnej w Jeziorach Wysokich piątek, 24 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 11013991

-------------------------------------

 BHP


Odwiedziny w Ośrodku Edukacji Przyrodniczo - Leśnej w Jeziorach Wysokich

   25 września i 10 października klasy drugie w ramach integracji międzyklasowej odwiedziły Ośrodek Edukacji Przyrodniczo - Leśnej w Jeziorach Wysokich. Dzieci spotkały się z leśniczym, który oprowadził je po lesie. Bardzo ciekawie opowiadał o życiu lasu i jego mieszkańcach. Przekazał też wiele ciekawostek przyrodniczych. Uczniowie mieli też okazję skosztować orzechów bukowych, odnaleźć kasztany jadalne. Nie lada wyczynem było wejście na wieżę widokową z której podziwiano panoramę okolicy. Wycieczka zakończyła się wspólnym pieczeniem kiełbasek. Wszyscy wrócili z wycieczki bardzo zadowoleni.
Wychowawcy klas drugich


fot. Ewa Siatkowska
 
STOPKA