SP1 Aktualności Październik - Międzynarodowym Miesiącem Bibliotek Szkolnych środa, 22 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 11009605

-------------------------------------

 BHP


Październik - Międzynarodowym Miesiącem Bibliotek Szkolnych

   Październik jest miesiącem wyjątkowym, ponieważ jest Międzynarodowym Miesiącem Bibliotek Szkolnych. Z tej okazji biblioteka szkolna organizuje wiele wydarzeń. Jednym z nich były warsztaty tworzenia książek przeprowadzone w klasach drugich. Uczniowie poznali zawody związane z powstaniem książek, dowiedzieli się co to jest metryczka książki i co najważniejsze sami stworzyli klasową książkę pt. „Różńimisie”. Książka opowiada o różnych misiach radosnych, szczęśliwych, zezłoszczonych, chudych i grubych, mokrych i głodnych, które są wspaniałe, wyjątkowe ze względu na swoje wyjątkowe cechy. Wszystkie misie lubią się i tolerują - mądra książka napisana przez niezwykle mądrych uczniów klas drugich.
Anna Andrukiewicz


fot. Anna Andrukiewicz
 
STOPKA