SP1 Aktualności Narodowe Czytanie poniedziałek, 27 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 11025062

-------------------------------------

 BHP


Narodowe Czytanie

   11 września nasza szkoła przyłączyła się do krajowej akcji Narodowe Czytanie, którego patronatem jest sam prezydent Polski. W tym roku wróciliśmy do klasyki nowel, których autorami są E. Orzeszkowa, H. Sienkiewicz, W. Reymont, S. Żeromski, B. Prus. Nasza uczennica Ewelina Hirsch zaprezentowała dzieciom uczęszczającym do świetlicy szkolnej nowele E. Orzeszkowej, pt: "Dobra Pani". Jest to smutna historia pewnej dziewczynki mówiąca o przywiązaniu, porzuceniu i nudzie.... Małe świetliki aktywnie wysłuchały utworu, uczestniczyły w dyskusji, chętne dzieci wykonały prace plastyczne głównej bohaterki. Dziękujemy Ewelince za pięknie przygotowany tekst.
Anna Andrukiewicz, Małgorzata Nalaskowskafot. Anna Andrukiewicz
 
STOPKA