SP1 Aktualności Ostry Dyżur Literacki piątek, 17 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 10992931

-------------------------------------

 BHP
Ostry Dyżur Literacki

   20 września wybrani uczniowie z klas II i III uczestniczyli w wyjściu do Biblioteki Miejskiej na "Ostry Dyżur Literacki". Pani doktor, tym razem od literatury dziecięcej, badała zainteresowania czytelnicze każdego ucznia i zalecała ciekawe, inspirujące pozycje książkowe. Dzieci chętnie brały udział w tych niezwykłych zajęciach. Każde z nich otrzymało indywidualną receptę literacką i wróciło do szkoły pełne zapału do wypożyczania książek i ich natychmiastowego ich przeczytania. To był bardzo ciekawy piątek z książką.
Anna Andrukiewiczfot. Anna Andrukiewicz
 
STOPKA