SP1 Aktualności "Ziemniak tu - ziemniak tam" niedziela, 26 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 11020072

-------------------------------------

 BHP


"Ziemniak tu - ziemniak tam"

   Rewelacyjnie było nam na wykopkach z PTTK Pracowicie, wesoło i bardzo smacznie spędziliśmy sobotni, jeszcze letni czas na polu w Złotniku. SP 1 reprezentowało kilka Rodzin, którym serdecznie dziękuję za dołączenie do tej imprezy turystycznej. Licząc na to, że nasze grono w przyszłym roku będzie jeszcze większe, zapraszam do udziału w kolejnych akcjach PTTK. Już wkrótce Tydzień Turystyki w Żarach: 22 - 29 września 2019 r. Szczegóły na stronie internetowej www.zary.pttk.pl lub na Facebooku.
Joanna Naumikfot. Joanna Naumik
 
STOPKA