SP1 Aktualności Najpiękniejszy dzień w roku! piątek, 17 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 10995797

-------------------------------------

 BHP
Najpiękniejszy dzień w roku!

   Mówi się, że nasza planeta, Ziemia, jest matką, żywicielką. To samo mówią studenci o swoich uczelniach, na których zdobywają wykształcenie – Alma Mater, czyli Matka Karmicielka. Także ojczyzna bywa często nazywana Matką. Ale najważniejsza jest kochająca, czuła, troskliwa, wyrozumiała Mama, która dziś po południu przywita nas swoim uśmiechem i pysznym obiadem. To Jej święto obchodzimy 26 maja.
   Towarzyszyła nam już od pierwszych chwil życia, jest obok każdego dnia. I za ten trud wychowywania, ciężką pracę, za miłość matczynego serca i zrozumienie – chcemy podziękować! Ze wszystkich sił będziemy się starać, aby żyć i uczyć się tak, aby Wasze twarze jaśniały uśmiechem, aby Wasze serca biły radosnym rytmem, abyście były dumne ze swoich pociech.
Piotr Pałac Stanisław Wyspiański „Macierzyństwo”
 
STOPKA