SP1 Aktualności Pyry, bejmy, bimba, kociamber, klapiok, tej! - wycieczka do Poznania niedziela, 19 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 10998350

-------------------------------------

 BHP
Pyry, bejmy, bimba, kociamber, klapiok, tej! - wycieczka do Poznania

   13 czerwca klasy 4a, 6b, 6c oraz 7b wraz z wychowawcami wybrały się do stolicy Wielkopolski – Poznania. Odwiedziliśmy stadion INEA, na którym odbyły się rozgrywki EURO 2012 i dowiedzieliśmy się wiele ciekawych informacji na temat poznańskiej drużyny piłkarskiej Lech Poznań. Następnie wybraliśmy się do Rogalowego Muzeum Poznania na warsztaty z pieczenia Rogali Świętomarcińskich, a także poznaliśmy bliżej historię Poznania oraz gwarę poznańską. Każdy uczestnik otrzymał certyfikat czeladnika :-) Ostatnim punktem wycieczki była interaktywna wystawa w Skoda Auto Lab, gdzie doświadczyliśmy typowe sytuacje drogowe na symulatorach (w tym dachowania) oraz uczestniczyliśmy w ciekawych prelekcjach na temat bezpieczeństwa na drodze.
Katarzyna Maciejak
Bożena Masłowska
Edyta Pawlus
Karolina Wojtiuk
fot. K. Maciejak
 
STOPKA