SP1 Aktualności Turniej „Bezpieczne wakacje z LUPO” niedziela, 19 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 10999103

-------------------------------------

 BHP
Turniej „Bezpieczne wakacje z LUPO”

   5 czerwca 2019 r. odbył się w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Żarach powiatowy finał XX Turnieju Wiedzy o Bezpieczeństwie „Bezpieczne wakacje z LUPO” zorganizowany przez Komendę Powiatową Policji w Żarach. Udział w nim wzięli uczniowie z klas V i VI szkół podstawowych powiatu żarskiego. Uczestnicy w pierwszej części turnieju przystąpili do testu wiedzy, który składał się z 30 pytań. Dzieci musiały wykazać się wiedzą z zakresu bezpieczeństwa w różnych jego aspektach, także bezpieczeństwa w sieci. Druga część to praktyczne umiejętności z zakresu pierwszej pomocy.
   W klasyfikacji ogólnej nasza uczennica Maja Lipińska z kl. 5e zdobyła wyróżnienie.
Gratulujemy!
Teresa Kamińska
fot. Teresa Kamińska
 
STOPKA