SP1 Aktualności Zielona Szkoła Językowa w Szklarskiej Porębie niedziela, 19 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 10998239

-------------------------------------

 BHP
Zielona Szkoła Językowa w Szklarskiej Porębie

   20-22 maja klasa IV b wraz z wychowawcą oraz opiekunami uczestniczyła w Zielonej Szkole Językowej w Szklarskiej Porębie. W programie odbyły się między innymi warsztaty grawerowania i zwiedzanie Huty kryształów Julia. Dzieci wygrawerowany swoje pięknie kryształowe szklanki. W poszukiwaniu wrażeń udaliśmy się do pobliskiego Dinoparku, gdzie poszukiwaliśmy złota, rozwiązywaliśmy ciekawe zagadki logiczne, szukaliśmy swojego ulubionego "dinożarła", obejrzeliśmy film w 6 D oraz urządziliśmy zawody w paintballa. Oprócz tego czekało nas tam wiele innych zabaw.  Podziwialiśmy tez piękno Kruczych Skał oraz wodospadu Szklarka.  Dla relaksu tańczyliśmy na disco, uczyliśmy się licytować i braliśmy udział w fajnych zabawach z wykorzystaniem języka angielskiego. Następna wycieczka już za rok! Nie możemy się doczekać. 
Anita Domańska, Aleksandra Witkowska, Agnieszka Strochalska

fot. Aleksandra Witkowska

Wiosna wokół Jedynki

fot. C. Sułkowski
 
STOPKA