SP1 Aktualności Kwalifikacje do 24 Konkursu Wygraj Sukces poniedziałek, 27 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 11024164

-------------------------------------

 BHP


Kwalifikacje do 24 Konkursu Wygraj Sukces

   7.05.2019 r. w sali koncertowej Szkoły Muzycznej odbyły się kwalifikacje wstępne do ogólnopolskiego 24 Konkursu Piosenki Wygraj Sukces. W przesłuchaniach brali udział wokaliści z południowej części województwa lubuskiego i Polkowic. Naszą szkołę reprezentowały: Milena Wójtowicz z 7a , Marlena Wójtowicz z 5b i Emilia Lipa z 4d. Decyzją Jury Milena awansowała do etapu regionalnego, (który odbędzie się w Zielonej Górze), a Marlena otrzymała wyróżnienie. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
Izabela Kudokas-Drąg


fot.S. Wójtowicz, I. Kudokas-Drąg
 
STOPKA