SP1 Aktualności Wycieczka klasy 4a, 5f i 5g do Kotliny Kłodzkiej piątek, 23 sierpnia 2019
 

 
Logo Librus
 


Szkoła kreatywnego myślenia i działania
Logo Etwinning
Od grosika do złotówki
Ekologia
E K O L O G I A
Dobra Szkoła
Międzyszkolny Konkurs Filmowy
album fotograficzny klasy 1a
EnglishBlog
Logo wf z klasą
Zapraszamy
na naszego bloga
 szkoła promująca zdrowie
Bezpieczna Szkoła - Bezpieczny Uczeń


ŚWIETLICA
logo FAR

 
Odsłon : 8399768
Wycieczka klasy 4a, 5f i 5g do Kotliny Kłodzkiej PDF Drukuj Email

   9 i 10 maja klasy 4a, 5f i 5g uczestniczyły w wycieczce do Kotliny Kłodzkiej. Zwiedziliśmy twierdzę w Kłodzku, gdzie chodziliśmy bardzo wąskimi i niskimi tunelami. Następnie zobaczyliśmy kopalnie w Złotym Stoku, gdzie skarbca pilnował Gnom. Mogliśmy przejechać się kolejką i przejść chodnikiem śmierci. Drugiego dnia przeciskaliśmy się szczelinami Błędnych Skał w Górach Stołowych oraz zobaczyliśmy jak wytwarza się papier w Muzeum Papiernictwa w Dusznikach Zdrój. Wysłuchaliśmy również historii naszego Patrona Fryderyka Chopina pod jego pomnikiem.
Małgorzata Jania, Katarzyna Maciejak, Iryna Wojtiuk

fot. Małgorzata Jania