SP1 Aktualności Wycieczka klasy 4a, 5f i 5g do Kotliny Kłodzkiej piątek, 24 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 11013911

-------------------------------------

 BHP


Wycieczka klasy 4a, 5f i 5g do Kotliny Kłodzkiej

   9 i 10 maja klasy 4a, 5f i 5g uczestniczyły w wycieczce do Kotliny Kłodzkiej. Zwiedziliśmy twierdzę w Kłodzku, gdzie chodziliśmy bardzo wąskimi i niskimi tunelami. Następnie zobaczyliśmy kopalnie w Złotym Stoku, gdzie skarbca pilnował Gnom. Mogliśmy przejechać się kolejką i przejść chodnikiem śmierci. Drugiego dnia przeciskaliśmy się szczelinami Błędnych Skał w Górach Stołowych oraz zobaczyliśmy jak wytwarza się papier w Muzeum Papiernictwa w Dusznikach Zdrój. Wysłuchaliśmy również historii naszego Patrona Fryderyka Chopina pod jego pomnikiem.
Małgorzata Jania, Katarzyna Maciejak, Iryna Wojtiuk

fot. Małgorzata Jania
 
STOPKA