SP1 Aktualności Dzień Unii Europejskiej niedziela, 19 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 10998952

-------------------------------------

 BHP
Dzień Unii Europejskiej

   9 maja jest dniem, w którym co roku świętujemy pokój i jedność w Europie, Święto Unii Europejskiej. W naszej świetlicy cały tydzień uczniowie pogłębiali swoją wiedzę na temat Unii. W czasie zajęć poznali kraje należące do wspólnoty, kolorowali flagi poszczególnych państw, zapoznali się z hymnem Unii „Odą do radości” , wykonywali prace plastyczne. Dzieci rysowały, kolorowały oraz lepiły z plasteliny maskotekę Syriusza. Zajęcia przyczyniły się do poszerzenia wiedzy uczniów na temat Unii Europejskiej.
Panie ze świetlicy:
Monika, Patrycja, Stanisława i Elżbieta


fot. Patrycja Dudkiewicz
 
STOPKA