SP1 Aktualności Dzień Unii Europejskiej piątek, 23 sierpnia 2019
 

 
Logo Librus
 


Szkoła kreatywnego myślenia i działania
Logo Etwinning
Od grosika do złotówki
Ekologia
E K O L O G I A
Dobra Szkoła
Międzyszkolny Konkurs Filmowy
album fotograficzny klasy 1a
EnglishBlog
Logo wf z klasą
Zapraszamy
na naszego bloga
 szkoła promująca zdrowie
Bezpieczna Szkoła - Bezpieczny Uczeń


ŚWIETLICA
logo FAR

 
Odsłon : 8399755
Dzień Unii Europejskiej PDF Drukuj Email

   9 maja jest dniem, w którym co roku świętujemy pokój i jedność w Europie, Święto Unii Europejskiej. W naszej świetlicy cały tydzień uczniowie pogłębiali swoją wiedzę na temat Unii. W czasie zajęć poznali kraje należące do wspólnoty, kolorowali flagi poszczególnych państw, zapoznali się z hymnem Unii „Odą do radości” , wykonywali prace plastyczne. Dzieci rysowały, kolorowały oraz lepiły z plasteliny maskotekę Syriusza. Zajęcia przyczyniły się do poszerzenia wiedzy uczniów na temat Unii Europejskiej.
Panie ze świetlicy:
Monika, Patrycja, Stanisława i Elżbieta


fot. Patrycja Dudkiewicz