SP1 Aktualności Międzyszkolny Turniej Pięknego Czytania piątek, 23 sierpnia 2019
 

 
Logo Librus
 


Szkoła kreatywnego myślenia i działania
Logo Etwinning
Od grosika do złotówki
Ekologia
E K O L O G I A
Dobra Szkoła
Międzyszkolny Konkurs Filmowy
album fotograficzny klasy 1a
EnglishBlog
Logo wf z klasą
Zapraszamy
na naszego bloga
 szkoła promująca zdrowie
Bezpieczna Szkoła - Bezpieczny Uczeń


ŚWIETLICA
logo FAR

 
Odsłon : 8399814
Międzyszkolny Turniej Pięknego Czytania PDF Drukuj Email

   26 kwietnia 2019 r w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Żarach odbył się Międzyszkolny Turniej Pięknego Czytania. Nasze uczestniczki: Anna Kondratowicz i Natalia Grubizna zajęły I miejsce w swoich kategoriach wiekowych i tym samym będą reprezentować szkołę w XX Przeglądzie: Mistrza Pięknego Czytania „O retu-duety”, który odbędzie się w Bibliotece Pana Kleksa w Zielonej Górze.
Anna Andrukiewicz

fot. Anna Andrukiewicz