SP1 Aktualności Spotkanie z dietetykiem piątek, 23 sierpnia 2019
 

 
Logo Librus
 


Szkoła kreatywnego myślenia i działania
Logo Etwinning
Od grosika do złotówki
Ekologia
E K O L O G I A
Dobra Szkoła
Międzyszkolny Konkurs Filmowy
album fotograficzny klasy 1a
EnglishBlog
Logo wf z klasą
Zapraszamy
na naszego bloga
 szkoła promująca zdrowie
Bezpieczna Szkoła - Bezpieczny Uczeń


ŚWIETLICA
logo FAR

 
Odsłon : 8399759
Spotkanie z dietetykiem PDF Drukuj Email

   W ramach działań Szkoły Promującej Zdrowie i pedagogizacji rodziców 8 maja odbyło się spotkanie z dietetykiem panią Justyną Berestecką z Centrum Dietetycznego Natur Haus. Rodzice uczniów klas 1- 3 poznali zasady odżywiania dzieci w okresie rozwoju. Dietetyk przygotowała pokaz multimedialny pt. "Jak jeść świadomie", w którym były zawarte najważniejsze zasady odżywiania dzieci w młodszym wieku szkolnym.
Ewa Witkowska i Wioletta Mutwil

fot. Wioletta Mutwil