SP1 Aktualności Playcodemonkey.com - koderzy z klas piątych nie odpuszczają wtorek, 21 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 11004212

-------------------------------------

 BHP
Playcodemonkey.com - koderzy z klas piątych nie odpuszczają

   Playcodemonkey.com – to kolejna strona do nauki podstaw programowania. Naszym zadaniem jest odzyskanie bananów skradzionych przez goryla. Sterujemy małpką, która udaje się za gorylem i zbiera banany wypadające mu z dziurawego worka. Pokonujemy wraz z małpką różne przeszkody. Do pokonania jest 30 etapów (wersja darmowa). Komendy, które wydajemy małpce wpisujemy z klawiatury, albo klikając klocki u dołu ekranu. Do poleceń, które już znamy dochodzą obrót w kierunku obiektu, obrót o podany kąt. W rozgrywce możemy też sterować żółwiem, który pomaga naszej małpce zebrać owoce. Uczniowie klas piątych skorzystali z przygotowanych kont i kodowali w wirtualnej klasie. Daje to możliwość obserwowania postępów kolegów na mapie.

   Zapraszam do samodzielnego lub grupowego kodowania na www.playcodemonkey.com
Cezary Sułkowski

fot. Cezary Sułkowski
 
STOPKA