SP1 Aktualności Konkurs "Czytaj lektury, bo warto!" piątek, 24 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 11014401

-------------------------------------

 BHP


Konkurs "Czytaj lektury, bo warto!"

   W Tygodniu Języka Polskiego, 26 marca, odbył się konkurs "Czytaj lektury, bo warto!". W szranki stanęły trzyosobowe drużyny z klas ósmych, których zadaniem było rozwiązanie testu sprawdzającego znajomość treści lektur. Zwyciężył zespół z klasy 8d w składzie: Amelia Talarek, Wiktoria Drzus i Alicja Januszkiewicz. Uczennice zdobyły 63 punkty na 65 możliwych. Na drugim miejscu uplasowała się drużyna z klasy 8c -60,5 punktu; na trzecim z klasy 8b - 52,5 punktu, a na czwartym z klasy 8a - 50,5 punktu. Gratuluję zwycięzcom i bardzo dziękuję uczestnikom. Jestem pewna, że udział w konkursie był wspaniałą okazją do powtórki przed egzaminem ósmoklasisty i na stałe wpisze się w tradycję naszej szkoły :-)
Jolanta Kozińska, pani od polskiegofot. Jolanta Kozińska
 
STOPKA