SP1 Aktualności Eliminacje powiatowe ”Poznajemy Ojcowiznę” poniedziałek, 27 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 11025126

-------------------------------------

 BHP


Eliminacje powiatowe ”Poznajemy Ojcowiznę”

   W dniu 22.03.2019r odbyło się podsumowanie Ogólnopolskiego Młodzieżowego Konkursu Krajoznawczego ”Poznajemy Ojcowiznę”- eliminacje powiatowe. Z naszej szkoły w kategorii prac multimedialnych brała udział Marta Zychla. Opiekunem uczennicy była p. Bożena Masłowska. Marta napisała pracę pt. Katarzyna Justyna Zychla, czyli moja mama piosenkarka. Uczennica zajęła II miejsce oraz otrzymała tytuł finalisty. W tej samej kategorii udział wzięły także uczennice klasy 6c: Maja Majdańska, Zuzanna Nowacka, Julia Polis oraz Patrycja Krasowska. Opiekunem uczennic była p. Anna Karaś. Uczennice napisały pracę pt. Dopóki nie spadnie ostatni liść- żarskie pomniki przyrody. Za tą pracę otrzymały tytuł laureata, a tym samym nominacje do etapu wojewódzkiego. Zwycięzcom gratulujemy i trzymamy kciuki za dalsze sukcesy.
Anna Sokalska


fot. Anna Sokalska
 
STOPKA