SP1 Aktualności Rekolekcje w Jedynce niedziela, 19 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 10999119

-------------------------------------

 BHP
Rekolekcje w Jedynce

   W dniach 11-13.03.2019 w naszej szkole odbyły się rekolekcje wielkopostne na których gościliśmy i słuchaliśmy nauki księdza Kamila Obały. Podczas rekolekcji klasy 5 i 6 wzięły udział w konkursie pod hasłem "Jezusowa nauka w przypowieściach" Uczniowie bardzo pięknie przygotowali i zaprezentowali wybrane przypowieści, które to prezentacje zostały nagrodzone słodkim upominkiem dla całej klasy, zaś 1 i 2 miejsca otrzymały bony pieniężne dla całej klasy. Młodsze klasy również zaprezentowały swoją wiedzę dotyczącą znajomości postaci jakim był św. Jan Paweł II. Starsza młodzież naszej szkoły mogła wysłuchać świadectwa życia pana Pawła z Żagania który opowiadał o swojej przemianie-nawróceniu.
Aleksandra Witkowska


fot. Aleksandra Witkowska i Cezary Sułkowski
 
STOPKA