SP1 Aktualności Klasa 2d na zajęciach w Ośrodku Wsparcia Dziennego "Promyk" piątek, 24 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 11014424

-------------------------------------

 BHP


Klasa 2d na zajęciach w Ośrodku Wsparcia Dziennego "Promyk"

   18 marca 2019 r. Ośrodek Wsparcia Dziennego "Promyk" przy ul. Podchorążych 4a w Żarach zaprosił uczniów klasy 2d wraz z wychowawcą na otwarte zajęcia o zdrowym żywieniu pt:"Kuchnia i jej zakamarki". Podczas zajęć dzieci dowiedziały się jak należy bezpiecznie korzystać ze sprzętów kuchennych oraz jak zdrowo przechowywać żywność, uczestniczyły również w zajęciach kulinarnych. Uczniowie pracowali w zespołach i wykonali samodzielnie ciasteczka serowe w czterech wersjach: z sezamem, kminkiem, jabłkami i konfiturą z wiśniami oraz przygotowały bukiet owocowy z gruszek, jabłek, ananasa, granatu i banana. Patrząc na miny dzieci była to świetna zabawa i nauka. Projekt dofinansowany przez fundacje Tesco Pomaga. Zachęcamy dzieci do udziału w rożnych zajęciach oferowanych przez OWD "Promyk" TPD w Żarach - więcej szczegółów na facebook Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Żarach. Dziękuję pani Halinie Kulbidzie -Pietrzak za chęć udziału w zajęciach popołudniowych skierowanych dla dzieci.
Anna Andrukiewicz


fot. Anna Andrukiewicz
 
STOPKA