SP1 Aktualności Wsłuchani w muzykę Chopina wtorek, 28 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 11028127

-------------------------------------

 BHP


Wsłuchani w muzykę Chopina

   Wsłuchani w muzykę Chopina - to hasło konkursu dla klas 1-3, który odbył się w naszej szkole. Konkurs oczywiście był poświęcony Fryderykowi Chopinowi patronowi szkoły. Reprezentacje z poszczególnych klas miały do wykonania ciekawe zadania związane z życiem i twórczością Fryderyka Chopina. Uczniowie wykazali się dużą wiedzą na temat patrona szkoły. Wcześniej wszyscy uczniowie klas 1-3 wykonali prace plastyczne po wysłuchaniu muzyki Chopina. Najciekawsze zostały wyeksponowane na wystawie. Konkurs przygotowały i poprowadziły panie Wioletta Mutwil i Ewa Witkowska.
Opracowały Wioletta Mutwil i Ewa Witkowska

fot. Ewa Witkowska i Wioletta Mutwil
 
STOPKA