SP1 Aktualności Sukces goni sukces! piątek, 24 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 11014371

-------------------------------------

 BHP


Sukces goni sukces!

   Z wysokiego poziomu rozpoczęli swoje tegoroczne zmagania zapaśnicy z SP 1 Żary. Bartłomiej Makowski i Michał Karczyński reprezentowali MLKS Agros Żary podczas IX Międzynarodowego Turnieju Zapaśniczego "Izery Cup" w Starej Kamienicy. Obaj bardzo dobrze zadebiutowali na tak dużym turnieju zajmując III miejsca w swoich kategoriach wagowych i zdobywając tym samym brązowe medale tej imprezy. V miejsce na tym turnieju wywalczył jeszcze Oskar Ryczkowski. Uczniowie z żarskiej Jedynki wraz z kolegami z drużyny wywalczyli I miejsce w klasyfikacji drużynowej tego turnieju. Gratulacje!!!
Trener Dariusz Kołacz


fot. Dariusz Kołacz
 
STOPKA