SP1 Aktualności Apel z okazji Dnia Ziemi wtorek, 28 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 11028133

-------------------------------------

 BHP


Apel z okazji Dnia Ziemi
Podsumowanie Tygodnia Ekologicznego w SP nr 1 w klasach I - III.
   Dnia 18 kwietnia 2011 roku odbył się apel ekologiczny podsumowujący pracę uczniów z okazji Dnia Ziemi. W tym roku przebiegał pod hasłem: „Las blisko nas". Uczniowie klas I wykonali prace plastyczne, klas II napisali piękne wiersze, a uczniowie klas III opowiadania poświęcone lasom. Apel uświetnił występ zespołu tanecznego „Rowerowa piosenka" oraz przedstawienie pt. „Leśne ostępy". Uczniowie mogli popisać się wiadomościami o lesie, odpowiadając na pytania. Najlepsi otrzymali nagrody. Nauczyciele przygotowali wystawę prac dziecięcych. Zapraszamy wszystkich do obejrzenia wystawy!
Wicedyrektor szkoły Honorata Kryszewska

fot. Piotr Pałac
 
STOPKA