SP1 Aktualności Klasy piąte wciąż kodują piątek, 24 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 11014262

-------------------------------------

 BHP


Klasy piąte wciąż kodują
   Kodowania ciąg dalszy. Dziś strona runmarco.allcancode.com. Mamy na niej do wykonania wiele interesujących misji. Na początku wybieramy bohatera, którego trasę będziemy „programowali”. Na rozgrzewkę przed głównym zadaniem proponuję misję świąteczną. Tu kodujemy bohatera w taki sposób, by tylko raz nadepnął na każdą płytkę z choinką. Naszym głównym zadaniem jest przejść przez dżunglę. Rzgrywka uczy logicznego i sekwencyjnego myślenia oraz przewidywania trasy m.in. z wykorzystaniem pętli. Ponieważ nie jest to pierwsze spotkanie z tego typu zadaniami, przygody Marco i Sophii sprawią Wam frajdę i szybko wciągniecie się w ich kolejne misje.
Cezary Sułkowski


fot. Cezary Sułkowski
 
STOPKA