SP1 Aktualności Logopedia na wesoło poniedziałek, 27 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 11024219

-------------------------------------

 BHP


Logopedia na wesoło
   Inspiracją do zabawy słowem było przygotowanie logopedycznej gry planszowej, dzięki której uczniowie będą mogli doskonalić wymowę trudnych głosek. Celem tego działania było rozwijanie świadomości językowej, umiejętności samokształcenia oraz pobudzanie wyobraźni i aktywności twórczej. Przygotowane gry są doskonałym przerywnikiem zajęć. Teraz w zabawny i ciekawy sposób doskonalimy wymowę ćwiczonych głosek. Prace przygotowali: Karolina Prokop – kl. 2c, Wojtek Borysiak – kl. 4b, Julita Kielarska – kl. 4b, Amelia Szumska – kl. 6c, Katarzyna Tomczyk – kl. 6c.
Gratuluję i dziękuję!
Jolanta Koch

fot. Jolanta Koch
 
STOPKA