SP1 Aktualności X Jubileuszowy Turniej Otwartych Głów piątek, 24 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 11014603

-------------------------------------

 BHP


X Jubileuszowy Turniej Otwartych Głów
    Dnia 15 kwietnia 2011roku w Szkole Podstawowej nr 1 odbył się X Jubileuszowy Turniej Otwartych Głów pod hasłem: „Odkrywamy talenty”. W konkursie brały udział żarskie szkoły podstawowe. Uczniowie zmagali się z zadaniami, z różnych dziedzin życia. Musieli odpowiadać na pytania, rozwiązywać zadania matematyczne, wykazać się umiejętnościami artystycznymi i sportowymi. Jury oceniło wszystkie sprawności. Najlepsza szkoła otrzymała Jubileuszowy Puchar! Wszyscy uczestnicy konkursu zostali poczęstowani pysznym, jubileuszowym tortem! Dziękuję nauczycielom klas trzecich za organizację konkursu.
Z pozdrowieniami wicedyrektor szkoły Honorata Kryszewska

fot. Honorata Kryszewska
 
STOPKA