SP1 Aktualności Zdrowe odżywianie w klasie 1d piątek, 17 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 10995735

-------------------------------------

 BHP
Zdrowe odżywianie w klasie 1d

   W piątek 22 lutego w klasie 1 d odbyła się lekcja o zdrowym odżywianiu. Na początku dzieci wymieniały produkty , które szkodzą zdrowiu. Oczywiście na pierwszym miejscu znalazły się słodycze, kolorowe napoje, frytki, kebaby, mięso i hamburgery . Dzieci mają świadomość, jakie produkty są dla człowieka szkodliwe i jakie choroby się z tym wiążą. Następnym etapem było przygotowanie przez nich zdrowych owocowych sałatek. Były więc sałatki arbuzowe, bananowe i wieloowocowy. Pracę uczniów uwieczniła degustacja własnoręcznie przygotowanych deserów, przy skocznej piosence o niezdrowym jedzeniu. Smacznego i na zdrowie.
Ewa Siatkowska
fot. Ewa Siatkowska
 
STOPKA