SP1 Aktualności Randka z książką niedziela, 19 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 10999291

-------------------------------------

 BHP
Randka z książką

   W dniu św. Walentego 14 lutego biblioteka szkolna zaprosiła uczniów i nauczycieli na randkę z książką. W miej, walentynkowej atmosferze dzieci mogły poczytać sobie - lub drugiej połówce- wybraną książkę o miłości. Dowiedziały się również kim był św. Walenty i tak naprawdę skąd wziął się pomysł na Dzień Zakochanych i wysyłanie walentynek? Chętni uczniowie rozpoczęli walkę o książkę i walentynkowe słodkości w Valentine Challenge - miłosnym projekcie, który trwać będzie do końca lutego. Zapraszamy do biblioteki szkolnej nie tylko po książki o miłości... panie bibliotekarki Anna Andrukiewicz i Izabela Olszańska.
fot. Anna Andrukiewicz i Izabela Olszańska
 
STOPKA